Post Detail

2023-10-08 in Wirtualna Asystentka

Wirtualna Asystentka do usług!

Witam Was na samym początku tego bloga. Najtrudniej jest postawić pierwszy krok. Na szczęście ten już dawno mam za sobą. Po wielu latach doświadczeń w pracy na etacie, freelansie oraz jako wirtualna asystentka postanowiłam, że trzeba podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Tak, aby czerpać od innych i samemu być źródłem inspiracji i rozwoju.

Podążając za tematyką strony internetowej będę starała się przybliżyć kulisy pracy wirtualnej asystentki. Na czym polega ten stale zyskujący na popularności zawód. Odpowiem również na pytania z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć w pracy (i nie tylko), co jest najtrudniejsze, daje największą satysfakcję oraz wiele wiele innych.

Jednak blog nie będzie tylko i wyłącznie o aspektach zawodowych wirtualnej asystentki. Moim celem jest zamieszczanie treści dotyczących wykorzystania własnego potencjału oraz poprawy efektywności. Chcę, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie, każdy kto jest gotowy do działania lub chce takim być w przyszłości. Mam nadzieję, że miejsce to będzie atrakcyjne dla osób będących na początku swojej zawodowej drogi, jak i dążących do rozwoju. Postaram się umieścić ciekawe informacje, które będą mogły skrócić dystans pomiędzy podjęciem atrakcyjnego stażu lub zdobyciem pracy.

Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego też będę szukała razem z wami inspiracji do propagowania spędzania swojego wolnego czasu w sposób atrakcyjny. Aby głowa dobrze pracowała musi się przede wszystkim dobrze relaksować. Dlatego co jakiś czas będę starał się podsunąć ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w myśl zasady „łączenia przyjemnego z pożytecznym”.

Poza tym nie wykluczam komentowania bieżącej sytuacji dotyczącej zagadnień ekonomicznych, szczególnie istotnych dla losów naszego kraju. Nie mniej blog ma charakter całkowicie apolityczny i jest to temat, którego na nim nie znajdziesz.

Cieszy mnie, że czytasz te słowa. Ufam, że będziesz tu stałym bywalcem, bo to będzie znaczyło, że moja praca ma głęboki sens.

Tyle tytułem wstępu. Zapraszam do śledzenia, komentowania i na stronę główną wirtualnej asystentki 🙂

Wirtualna Asystentka do usług!